29.05.2018

1. jūnijā visā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā bērnu aizsardzības diena.
Arī kino RIO ir sarūpējis pārsteigumu:
Nākot uz kino RIO 1. jūnijā, BĒRNS + PIEAUGUŠAIS, bērnam apmeklējums par brīvu. (1+1=1)
Akcija spēkā uz ģimenes filmām un animācijām.04.04.2018

Šreka veidotāji piedāvā jaunu animācijas komēdiju „Divi pīlēni un zostēviņš“

Šā gada pavasarī Latvijas kinoteātros būs skatāma jauna „Šreka“ un „Māju“ veidotāju animācijas komēdija „Divi pīlēni un zostēviņš“.

Droši vien starp jūsu paziņām ir kāds vientuļš īgņa, kurš visiem apnicis ar mūžīgo burkšķēšanu. Viņš vēl joprojām izliekas par varenu džeku, lai gan ir skaidrs – šim pāraudzim jau sen bija laiks kļūt pieaugušam. Zostēviņš Pengs ir tāds ņurdētājs. Viņam nav ne „bremžu“, ne atbildības sajūtas, jebkuri noteikumi šķiet smieklīgi. Tomēr tas nevar turpināties bez gala. Reiz Pengam nelaimējas – viņš lidojumā tiek savainots. Jau nākamajā pavasarī gaidāmas pārmaiņas. 

Tajā pašā laikā divi burvīgi jautri pīlēni noklīst no bara. Ja neviens negādās par putnēniem, viņi ies bojā. Pengs pamana pīlēnus, un tagad viņam jāriskē  – jāuzņemas atbildība par abiem pārdrošniekiem. Savādajai trijotnei jāsaliedējas un jākļūst par īstu ģimeni, lai ilgais un bīstamais ceļojums beigtos tā galamērķī dienvidos.

Aizraujošā filma „Divi pīlēni un zostēviņš“ patiks lieliem un maziem skatītājiem visā pasaulē, kinoteātros no 27. aprīļa.

 

„Divi pīlēni un zostēviņš“ (“Duck Duck Goose”)

Režisors: Kriss Dženkinss

Žanrs: animācija, komēdija

Valsts: ASV