03.08.202129.06.2021

Mēs esam spiesti ievērot spēkā esošo Ministru Kabineta pieņemto lēmumu par Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanu, bet vēlamies, lai katram mūsu skatītājam būtu iespēja apmeklēt mūsu kinoteātri, tādēļ esam raduši iespēju noskatīties jaunākās fimas katram gribētājam.

Tādēļ ņem vērā:

Mazā zāle ir atvēlēta skatītājiem ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kas apliecina kādu no šiem punktiem:

  • Vakcinējies pret Covid-19;
  • Pēdējā pusgada laikā pārslimojis Covid-19;
  • Bērni līdz 11 gadu vecumam (ieskaitot).

Kopā ar derīgu Covid-19 sertifikātu, būs nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu.

Aicinām pirms doties uz kino pārbaudīt digitālā Covid-19 sertifikāta pieejamību tīmekļvietnē covid19sertifikats.lv

Lielā zālē varēs uzturēties personas, kurām nav nedz vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta, nedz testēšanas sertifikāta. Šādos gadījumos tiek paredzēti piesardzības un drošības pasākumi ar ierobežojumiem pakalpojumu sniegšanai un pasākumu apmeklēšanai, paredzot personu skaita ierobežojumus:

  • Jālieto mutes un degunu aizsegu seansa laikā;
  • Jāievēro distancēšanās;
  • Skatītājiem tiks nodrošināta vienvirziena plūsma;
  • Zālē drīkst uzturēties ne vairāk kā 30 personas,

Ieeja kinoteātrī atļauta kopā ar vecākiem bērniem līdz 11 gadu vecumam (ieskaitot), kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un viņiem nav jāveic  Covid-19 tests29.06.2020

Kinoteātris RIO piedāvā saviem skatītājiem pievienoties WhatsApp kinomīļu grupā, kur būs iespēja pa tiešo uz telefonu saņemt pēdējos jaunumus un ziņas par jaunākām filmām, pasākumiem un konkursiem.

Lai pievienotos kinoteātra WhatsApp grupai, nepieciešams nosūtīt sms vai ziņu uz WhatsApp "GRIBU SEKOT" uz telefonu: Tel: +371 22480248 vai sūtot ziņu uz epastu: kinorio@kinorio.lv17.06.2020