Ak parize

Ak, Parīze!

(Dear Paris)
1h 49min
Izlaiduma gads:
2024
Žanrs:
Komēdija, Drāma
Režisors:
Marjane Satrapi
Lomās:
Monica Bellucci, Rossy de Palma, Ben Aldridge, Eduardo Noriega, Alex Lutz, Martina Garcia
Valoda:
Franču
Subtitri:
Latviešu, Krievu
Ieteicamais vecums:
12+

PAR FILMU

Maržāna Satrapi, godalgotās “Persepoles” režisore, 19. jūlijā atgriezīsies uz lielajiem ekrāniem ar smieklīgo un skumjo stāstu “Ak, Parīze!”, kurā galvenās lomas atveido Monika Belluči un režisora Pedro Almodovara brīnišķā mūza Rosija de Palma.

Šī filma ir mīlestības vēstule kosmopolītiskajai Parīzei, kurā norisinās neiedomājami un saistīti stāsti. Visi spilgtie filmas tēli saskaras ar nāvi, lai no jauna atklātu patiesu dzīvesprieku.

Džovanna (Monika Belluči), slavena un, protams, narcistiska, itāļu operas zvaigzne, kas dzīvo Parīzes centrā, kādu rītu pamostas morgā un saprot, ka viņas dzīve sagriezta ar kājām gaisā. Ticis paziņots, ka viņa ir mirusi, viņas slava momentā izgaisusi un, visļaunākais, neviens viņas nāvi nav pamanījis!

Doloresa (Rosija de Palma), ekscentriska kolumbiete gados, noslēdz darījumu ar pašu nāvi… Viņa cenšas iegūt vairāk laika, lai piepildītu savu mūža sapni – atvērt deju studiju. Kaislīgā dejotāja ir pārliecināta, ka nāvē viņai būs gana daudz laika sērām, bet tagad ir laiks dzīvot un piepildīt savus lielākos sapņus!

Talantīgais grima mākslinieks (Gvendals Marimutu), kurš kino industrijā ir strādājis vairākus gadus, satiek savu sapņu modeli. Un Maiks (Bens Oldridžs), bezbailīgs kaskadieris, ik dienu ieskatās nāvei acīs, izpildot sarežģītus trikus. Tikmēr pusaudze pēc svarīgas pieredzes atver sirdi terapeitam, kurš viņu nolaupījis…

Kamēr varoņi risina personīgas problēmas un no jauna atklāj dzīves jēgu, Parīze, gaismas, mīlestības un nebeidzamu iespēju pilsēta, mirdz vēl gaišāk un atgādina mums, ka jaunas pieredzes padara dzīvi par skaistu un neparedzamu ceļojumu! Filma par dzīves šarmu kinoteātros no 19. jūlija.

Filma franču valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Kinoteātrī no 19.07.2024