Brali laci nozaudetais dargums

Brāļi lāči: Nozaudētais dārgums

(Boonie Bears: Guardian Code)
1h 34min
Izlaiduma gads:
2023
Žanrs:
Piedzīvojumu filma, Animācija, Komēdija
Režisors:
Yongchang Lin / Heqi Shao
Lomās:
Valoda:
Latviešu, Krievu
Subtitri:
Latviešu
Ieteicamais vecums:
U

PAR FILMU

Mazie lācēni Brairs un Brambls ar savu māmiņu Barbaru laimīgi dzīvo Kristālkalnos. Taču kādu dienu izceļas ugunsgrēks. Satriektā Braira acu priekšā Barbara iziet no degošas ēkas… un vairs neatgriežas. Lācēni uzaug pārliecībā, ka māte viņus ir pametusi.

Mūsdienās jau pieaugušie lāču brāļi kopā ar Viku pavada zinātnieci Šarloti uz pētniecisko bāzi. Ceļā Brairs pārsteigts ierauga, ka Šarlotei ir dzintara rota, kura reiz piederēja viņa mātei. Mirklī, kad viņš grasās par to ierunāties, uzrodas Lūžņu dumpinieku banda un nolaupa Šarloti. Turklāt Brairu gaida vēl viens pārsteigums: viņš ievēro, ka viena no bandas barvedēm ir līdzīga sen pazudušajai mātei. Pārliecība, ka lācene ir viņa mamma, tikai pieaug, kad viņa sāk dungot dziesmu, kuru Barbara savulaik bieži dziedājusi saviem lācēniem.

Par spīti izdzisušajai atmiņai, Barbara atkal ir kopā ar saviem lācēniem. Tomēr lāčiem vēl jāatklāj milzu sazvērestība – un arī Barbaras patiesās identitātes noslēpums.

Vai brāļi lāči patiešām ir atraduši savu mammu? Kāpēc viņa pameta bērnus? Vai Brairs, Brambls un Viks atkal spēs izglābt savu pasauli?

Kinoteātrī no 06.10.2023