1080x1350 instagram  4

Kapteinis Zobenzobs un burvju briljants

(Captain Sabertooth and the Magic Diamond)
1.22
Izlaiduma gads:
2020
Žanrs:
Animācija
Režisors:
Marīta Mouma Eune Rasmuss A. Sīvertsens
Lomās:
Valoda:
Latviešu un krievu
Subtitri:

PAR FILMU

Ļaunais princis Megans Hans no džungļiem un Karību jūras pirāts kapteinis Zobenzobs jau sen dzen maģiskā briljanta pēdas... kopš tā laika, kad princis Rava, Lāmas Rāmas karalistes valdnieks, izpļāpājies par to. Tas nav parasts dārgakmens. Pusnaktī tas spēj piepildīt viskvēlāko vēlēšanos, lai kāda tā būtu. Džungļu princis neko nežēlotu, lai viņam vairs nebūtu bail no saules gaismas un viņš beidzot izkļūtu no džungļu tumsas. Jūras pirāts Zobenzobs, atradis dārgakmeni, izrotātu savu pili ar zeltu un briljantiem, jo skaistākais un gudrākais pirāts ir tā vērts. 
Taču visi meklējumi “kaķim zem astes”, kad, klejodams pa džungļiem, burvju dārgakmeni nejauši ierauga mazais Marks. Tiklīdz šī ziņa sasniedz džungļu valdnieku, viņš steigšus sūta pērtiķu karapulku, lai par katru cenu dabūtu briljantu. Markam zibens ātrumā jālaiž  ļekas vaļā. Viss vēl vairāk sarežģījas – viņam uz papēžiem min vecais jūras vilks pirāts Zobenzobs. Veiklajam Markam palīgā nāk labākais draugs – jaunais pirāts Pinkijs un atjautīgā, piedzīvojumu kārā Suniva. Viņi zina, kas Zobenzobam padomā, - nav grūti viņu apvest ap stūri. Džungļi ir pilni pēddziņu! Kurš pirmais sajutīs briljanta varu? Pusnakts tuvojas... 
Jau gandrīz 30 gadu Norvēģijas bērnu iecienītais varonis kapteinis Zobenzobs sagādā bērniem smieklu, neaizmirstamu iespaidu un traku piedzīvojumu pilnu laiku kinozālē. 
 

Kinoteātrī no 24.07.2020 līdz 13.08.2020

TUVĀKIE SEANSI